Гості з Конотопу: “Глухів вразив красою сакури, цікавим історичним минулим, чудовими сучасними скульптурами”

Туризм 08:00, 15.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Для 27 сімей з числа учасників АТО, дитячих будинків сімейного типу, молодих сімей, сімей з активною громадською позицією, представників різних галузей, які беруть участь у розвитку Конотопського району 11 травня відбулась цікава й змістовна екскурсія до м.Глухів з нагоди Дня матері, Міжнародного дня сім’ї та 80-річчя утворення Сумщини

У рамках реалізації Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, за сприяння керівників району Миколи ГОРБЕНКА та Анатолія БОЯРЧУКА даний захід організований Конотопським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районними відділами освіти та культури, сектором молоді та спорту, управлінням соціального захисту населення.

Учасники екскурсії відвідали Національний заповідник «Глухів». Зокрема, розпочалася екскурсія з музею археології, садибного будинку Кочубеїв в минулому, де учасники оглянули зали, починаючи з часів Палеоліту, скіфських часів, козацької доби, і закінчуючи сучасним періодом. Крім того, приємно здивувала виставка вчителя фізичної культури однієї з місцевих шкіл Ірини Семенівни КОЛТАКОВОЇ під назвою «Дзвінка мелодія душі», що включає в себе велику кількість різноманітних дзвіночків з фарфору, дерева, металу з різною метою використання чи призначення.

Екскурсанти побували біля пам’ятнику архітектури «Глухівські бойові ворота», що також включає в себе два музеї в приміщенні так званих солдатських казарм – це виставка часів Другої світової війни, а також виставка приватної особи Миколи ЖАРІКОВА, яка була подарована музею, і включає в себе експонати зброї та кулі.

Смачний обід у місцевому кафе «Гетьманщина» додав сил та енергії учасникам заходу для подальшої подорожі.

Мала місце також оглядова екскурсія по місту, прогулянка по парку на алеї скульптур і так звана 100-метрівка, де цвітуть сакури. Найбільше вразила учасників панорама міста з 42-метрової вежі місцевого водогону.

«Глухів вразив красою сакури, цікавим історичним минулим, чудовими сучасними скульптурами. Час пролетів неймовірно швидко, але залишились позитивні враження та приємні спогади», – по завершенню екскурсії відмітила директор центру Ірина КУЧУК.

Голос Конотопу з посиланням на Конотопську РДА

comments powered by HyperComments
Нагору