Голосуй та обирай кращого народного вчителя Глухівщини!

Суспільство | 17:41, 20.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

З метою популяризації педагогічних здобутків, професійної майстерності тих, хто навчає, розвиває та виховує майбутнє держави – дітей, до Дня вчителя було оголошено голосування на визначення кращого, з точки зору громадськості, вчителя Глухівщини. Обрати кращого з кращих педагога має можливість абсолютно кожен.

Долучитись до участі у проєкті “Народний вчитель” достатньо просто – необхідно віддати свій голос за педагога, який, на думку респондента, заслуговує визнання його професійної діяльності.

Методом онлайн-голосування визначаться найкращі вчителі громади, які отримають відзнаки Глухівської міської ради та Благодійного фонду Андрія Деркача “Наше майбутнє”.

Як проголосувати за вчителя, найкращого професіонала, відданого своїй роботі? Процедура голосування проходить наступним чином:

  • необхідно перейти за посиланням https://narodnyy-vchytel.online/;
  • обрати навчальний заклад;
  • обрати педагога;
  • натиснути кнопку “проголосувати”.

За кількістю унікальних голосів буде визначено кращого вчителя. Поспішіть! Проголосуйте за вашого фаворита! Проявіть підтримку талановитих педагогічних працівників, чий творчий потенціал буде оцінений по заслузi.

comments powered by HyperComments