Годувальники Глухівщини: названі найбільші платники податків в районі

 Поділитися

Поділитися в

Аналізуючи виконання районного бюджету Глухівського району за 2019 рік, начальник фінансового управління Валентина Манжос проінформувала членів колегії, що власних доходів отримано майже 33 990,1 тис. гривень, що складає 107% до затверджених показників на рік, – повідомляє Глухівська райдержадміністрація.

Податку на доходи фізичних осіб надійшло 33 009,4 тис. гривень (107% до плану на рік), що на 4 470 тис. гривень більше 2018 року.

Найбільшими платниками податку є: ТОВ «Глухів – Агроінвест», ПП «Аграрні інвестиції», районний відділ освіти, військова частина 9953, ТОВ «Агрозем», ТОВ «Яструбщанське», ТОВ «Велетень», Глухівський кар’єр кварцитів, Сумська митниця ДФС, ТОВ «Добробут -12», ДП «Глухівське лісове господарство», ТОВ «Еліфібр».

Адміністративного збору надійшло 642,4 тис. гривень. Інших надходжень отримано 18,8 тис. гривень.

Валентина Манжос також зазначила, що аналіз дохідної частини за перший місяць 2020 року показує, що вже виникають деякі проблеми із наповненням районного бюджету у поточному році. Особливо це стосується надходження податку на доходи фізичних осіб.

Керівники галузей району доповіли про стан фінансування підпорядкованих сфер, заплановані надходження та видатки на функціонування галузей.

Члени колегії, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю районної ради Тетяна Савенко, представники адміністрації та районної ради обговорили заходи, які необхідно вжити, щоб не допустити зменшення дохідної частини районного бюджету, негативний вплив на роботу установ району.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Картавий наголосив, що від виконання районного бюджету залежить нормальне функціонування закладів освіти, медицини, культури, соціальної сфери у 2020 році. У зв’язку з цим повинен бути постійний аналіз надходжень до районного бюджету, контроль за надходженням субвенції від сільських та селищної рад, виважений підхід до розподілу вільних залишків.

comments powered by HyperComments
Нагору