Глухівським судом розглянуто справу про відмову від обсервації

Суд | 14:02, 10.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

До Глухівського міськрайонного суду надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП у відношенні громадянки, яка 15.04.2020 о 13 год. 25 хв. здійснила заїзд на територію України через КПП «Бачівськ» з території Російської Федерації та порушила ч.5 п.4 Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 (зі змінами), відмовившись від обов`язкової госпіталізації до обсерватора розміщеного за адресою: Сумська область, Конотопський район, с. Заводське, вул. Заводська 68, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 44-3 КУпАП.

В судовому засіданні жінка свою вину не визнала та пояснила, що дійсно 15 квітня 2020 року перетнула державний кордон в КПП «Бачівськ» та відмовилась від госпіталізації до обсерватора. Перебувала вдома на самоізаляції, порушень не допускала, при цьому пояснила, що перебувала на обсервації на території Російської Федерації. Підтвердила свої письмові заперечення.

Суддя, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення дійшов до висновку про наявність підстав для притягнення її до адміністративної відповідальності за ст.44-3 КУпАП.

Судом ухвалено піддати громадянку адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 ( сімнадцять тисяч) гривень 00 копійок.

Стягнути 420 (чотириста двадцять) гривень 40 копійок судового збору в дохід держави.

У разі несплати штрафу не пізніше як через п`ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а у випадку оскарження постанови не пізніше п`ятнадцяти днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення, постанова буде направлена до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна для примусового виконання та стягнення штрафу в подвійному розмірі.

 

comments powered by HyperComments