Глухівський водоканал нагадує містянам про необхідність оплати спожитих послуг

 Поділитися

Поділитися в

КП “Глухівський водоканал” звернувся до жителів міста передавати показники лічильника, а також вчасно сплачувати за спожиту воду, щоб підприємство могло працювати у тилу під час війни. Дане звернення розміщено на сторінці водоканалу у Фейсбук:

Шановні споживачі!

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до чинного законодавства обов’язком абонента є передача показників приладу обліку (лічильника).

Передати показники Ви можете з 20 по 26 число кожного місяця за допомогою особового кабінету на сайті hlukhiv-vodokanal.info-gkh.com.ua, дзвінка або смс-повідомлення за номером +38 099 757 67 94.

Також, КП «Глухівський водоканал» просить Вас вчасно сплачувати за отримані послуги, адже надходження коштів безпосередньо впливає на забезпечення сталої роботи об’єкта критичної інфраструктури – це оплата податків підприємства, енергоносіїв для виробництва, ремонтних робіт комунальних водогонів та витратних матеріалів.

Відділ збуту КП «Глухівський водоканал» може допомогти Вам провести оплату з онлайн-систем банківський установ, а також з карток банків за допомогою онлайн-сервісів з мінімальною банківською комісією за адресою вул. Спаська 15 (2 поверх, каб .№6).

Вдячні Вам за порозуміння!

comments powered by HyperComments
Нагору