Глухівський «Велетень» вийшов у фінал Кубка на честь ЗСУ

Спорт | 16:47, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 9 травня, відбулися півфінальні матчі Кубка на честь Збройних Сил України, який традиційно проводиться в Сумській області на початку сезону.

ФК «Велетень» (Глухів) зустрічався з однією з найсильніших команд Сумщини – «Україна» (Токарі). Основний час матчу завершився з рахунком 0:0. А у серії пенальті перемогли глухівчани – 5:4.

У іншому півфіналі северинівський «Колос» не з’явився на гру з ФК «Колос» (Шосткинська громада)  і отримав технічну поразку 3:0.

Таким чином, у фіналі зустрінуться шосткинська команда та глухівський «Велетень».

comments powered by HyperComments