Глухівський «Велетень» поступився у матчі Кубка Сумщини

Спорт | 19:31, 31.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 30 травня, стартував розіграш Кубка Сумської області з футболу. На попередньому етапі команди зіграли три поєдинки.

Глухівський «Велетень» зіграв з ФК «Колос» (Шосткинська громада). На жаль, наша команда мінімально поступилася шосткинцям.

Також в рамках попереднього етапу турніру «Україна» (Токарі) з рахунком 3:0 переміг «Аграрник-Авангард» (Білопілля). А охтирський «Нафтовик» лише в серії пенальті обіграв «Колос» (Северинівка).

З півфінальної стадії Куба Сумщини стартує СК «Конотоп».

comments powered by HyperComments