Глухівський суд постановив стягнути з військового штраф за службу у стані наркотичного сп’яніння

Суд | 17:40, 24.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

17 вересня 2020 року до Глухівського міськрайонного суду Сумської області надійшов протокол про адміністративне правопорушення, згідно якого 16 вересня 2020 року о 10 годині 00 хвилин військовослужбовець виконував обов`язки на службі в умовах особливого періоду на території військової частини А4590 у стані наркотичного сп`яніння, чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.

В судовому засіданні чоловік своєї провини не визнав, пояснив, що вживав якість наркотичні засоби вдома на вихідних, а в цей день не вживав, тому вважає себе невинуватим.

Заслухавши пояснення особи, стосовно якої складений протокол, та дослідивши матеріали справи, суд постановив визнати військовослужбовця винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі двохсот п`ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 3655 (три тисячі шістсот п`ятдесят п`ять) гривень. Повідомляється на сайті Глухівського міськрайонного суду.

 

comments powered by HyperComments