Глухівський ліцей своїми силами будує сучасний спортивний майданчик

Благоустрій | 10:51, 22.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Мікрорайон, де знаходиться Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військовою та фізпідготовкою, віддалений: кругом – приватний сектор та Павлівське озеро. І – бездоріжжя, що доставляє людям чимало проблем.

Наприклад, жителі вул. Некрасова більшу частину року відрізані від світу, адже туди відмовляються ходити автобуси, а пішки через бруд і наповнені водою вибоїни не доберешся. Так ось, всю цю ситуацію дуже рятує навчальний заклад, розташований тут же, але відноситься до Сумської ОДА. Це маленька держава, немов оазис в пустелі з економікою, що розвивається інфраструктурою, вдихає у депресивний мікрорайон життя, а всім глухівчанам – розширює можливості, пише shans.com.ua.

Наприклад, на облагородженому шкільному стадіоні займаються спортом абсолютно всі бажаючі. Пару років тому тут було встановлено сто пластикових стільців, розфарбованих яскравим жовто-блакитним кольором. Однак, на превеликий жаль, деякі громадяни сприйняли це по-своєму і потягли сидячі місця додому. Але це не зупинило керівництво ліцею в бажанні творити добро на благо громадськості, і нещодавно на стадіоні розгорнулася активна робота з будівництва спортивного майданчика, яким зможуть користуватися всі охочі глухівчани і гості міста.

Директор навчального закладу Ірина Терещенко розповіла, що проект впроваджується в життя за рахунок власних коштів ліцею-інтернату та силами його співробітників. Обсяг роботи – серйозний: тут роблять сучасне міні-поле розміром 20х40 метрів, знімається грунт, кладеться нове красиве покриття, встановлюється висока огорожа з вимощенням з декоративного каменю, а також – потужні ліхтарі, які будуть висвітлювати обидва поля – велике і маленьке, тобто весь стадіон і прилеглу територію.

На впровадження цієї чудової ідеї в життя кинуті внутрішні резерви навчального закладу, тобто – співробітники. На сьогодні роботи припинені у зв’язку з поганими погодними умовами. Як скоро глухівчани зможуть займатися спортом на оновленому стадіоні, поки невідомо. За словами Ірини Іванівни, ліцей-інтернат бере участь в різних проектах і грантах, щоб виграти кошти і закінчити розпочате. Сподіваються встигнути до початку наступного навчального року.

comments powered by HyperComments