Глухівський клуб “Мужність” організував благодійний захід для збору коштів на потреби ЗСУ

Благодійництво 21:04, 12.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту, громадською організацією Глухівський військово-патріотичний клуб “Мужність” було організовано локацію “Територія Мужності” зі збором коштів для потреб ЗСУ.
Центром проведення заходу став міський літній парк, де всі бажаючи змогли попрацювати з макетами зброї під керівництвом інструкторів з військово-тактичної підготовки “Школа Мужності”, побачити спортивне екіпірування яке використовується під час тренувань з військово-спортивного багатоборства та боксу.
З великим задоволенням діти долучались до тактичної гри “Лазертаг” і на завершення заходу всі учасники отримали солодощі.
Всі зібрані кошти для потреб наших збройних сил були передані Олександрові Мірошниченку, який в свою чергу спрямував благодійні внески до ГО “Допомога – м.Глухів” – засновниці волонтерського руху спільно з однодумцями анонсували збір для захисників з 3 взводу 1 роти 1 стрілецького батальону 58-ї бригади для придбання тепловізора, вартість якого складає понад 70 тис. грн. Дівчата майже досягли мети. Спільними зусиллями вдалося назбирати 60 тисяч гривень, залишилось – 10 000:
“Долучайтесь!!! Хлопці ризикують життям заради нас і ми повинні хоч якось підтримувати їх!!!
Для бажаючих зробити свій особистий внесок у придбання оптики номер рахунку: 4149 6293 5750 3663″, – закликають організаторки.
comments powered by HyperComments
Нагору