Глухівський хореографічний коллектив отримав звання народного

Таланти 15:33, 18.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Хореографічному колективу «Кроки» Глухівського районного будинку культури присвоєно почесне звання «народний аматорський ансамбль танцю». Про це повідомляється на офіційній сторінці Управління культури Сумської обласної державної адміністрації в Фейсбук. Перлиною культурно-мистецького життя Глухівщини став дружній колектив з півсотні талановитих дітей віком від 6 до 23 років та педагога-професіонала Вікторії Сазонової. Без художніх номерів від «Кроків» не можуть обійтися районні свята та культурно-мистецькі заходи.

Талановитий хореограф та керівник колективу Вікторія Сазонова створює цікаві, неповторні та видовищні хореографічні постановки, з якими діти виступають на обласних та всеукраїнських фестивалях, хореографічних конкурсах. Старання колективу оцінені високим званням «народний аматорський».

«Хореографічний колектив «Кроки» стабільно працює майже 5 років, бере участь в обласних танцювальних фестивалях і конкурсах, впевнено завойовуючи перші місця. За кілька років роботи вдалось створили хорошу репутацію не тільки в місті Глухові, але і в області. У «Кроків» були всі передумови до того, щоб здобути звання народного колективу» – пишається досягненнями Вікторія Сазонова.

comments powered by HyperComments
Нагору