Глухівський біатлоніст взяв “золото” у гонці переслідування чемпіонату України

Суспільство | 09:00, 13.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

12 серпня, у Чернігові, біатлоністи змагались у гонці переслідування чемпіонату України серед юніорів та юніорок.

Роман Боровик з Глухова завершив гонку з «золото». Сумчанин Дмитро Грущак піднявся на третє, «бронзове» місце.

Біатлоністки Сумщини до призової трійки не потрапили.

Участь у змаганнях приймають 105 спортсменів з восьми областей України та Києва.

У суботу відбудуться естафетні гонки.

comments powered by HyperComments