Глухівський біатлоніст, випускник педагогічного коледжу, розповів про свій шлях до успіху в спорті

Освіта, Спорт | 21:38, 23.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Існує повір’я, що людина народжується із зерном в руці, лишається тільки знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Хтось чарує пісенним співом, хтось рукотворними витворами.

Глухівчанин Денис Насико, в минулому студент Глухівського педагогічного коледжу, знайшов себе на спортивних теренах. Спортсмен, красень, він є яскравим представником талановитої молоді, прикладом для наслідування, взірцем витримки, прагнення до досягнення поставленої мети.

Біатлоніст, чиє ім’я постійно на слуху, впевнено досягає нових і нових звершень. Постійні тренування, змагання, гонки – він стійко долає будь-які перешкоди, демонструє високий рівень підготовки та професіоналізму, а про спортивні досягнення говорить зі скромністю.

Я народився в Ямпільському районі, с. Шатрище, зацікавився спортом ще зі школи, почалося все з п’ятого класу. До нас прийшов тренер, який вів секцію. Почав займатися. Перші три роки особливо нікуди не їздили. У 9 класі перший раз поїхав на крос в Конотоп. І там познайомився з тренером Глухівської збірної Олександром Миколайовичем Москаленко. Він і запросив мене в біатлон. Ми поїхали в Суми. Після надійшла пропозиція навчатись і одночасно тренуватись у Глухові. Так і вступив до коледжу на факультет трудового навчання, де “гриз граніт науки” 4 роки.

Після коледжу вступив до університету, 2 роки вчився на фізичному факультеті. Продовжував тренуватися у Москаленко. Зараз я в збірній команді під керівництвом основної команди“, – розповідає спортсмен.

Про роки навчання у педколеджі лишилися світлі та приємні спогади. Нинішнім студентам він бажає успіхів у навчанні:

Головне – мета, обов’язково треба здобути освіту, роки студентства є кращими, але потрібно в цей час і в майбутнє дивитися.

Не приховую, якби була можливість, пішов би ще раз. Викладачі завжди йшли на зустріч, розуміли, що спортсмен, де потрібно було допомагали, було взаєморозуміння.

Пам’ятаю, приїжджали зі зборів, одразу йшли вчитися, намагалися максимально встигати, отримувати ази знань, і на трасі не пасли задніх. Хлопці часто цікавилися, що цікавого і нового я побачив у великих містах. А розповісти особливо було нічого, тому що весь час проводив у тренуваннях на базах десь на околиці міста“.

А географія поїздок Дениса налічує не одну країну світу: Польща, Австрія, Естонія та ін. Він є майстром спорту України з біатлону, неодноразовим призером чемпіонатів України, учасником чемпіонатів світу та Європи, юнацьких та юніорських змагань. Спортивних досягнень у нього багато.

Для Дениса біатлон є не тільки запорукою гарного фізичного розвитку, а й заняттям, з яким він хотів би пов’язати майбутнє.

На даний час почався новий сезон. Хлопець активно тренується, для нього це невпинна праця, він суворо дотримується режиму дня.

Був перший збір у Чернігові. З 21 по 11 число їдемо у Львівську область в Карпати. Шанси завжди є, потрібно брати і працювати. Тренування займають більшість часу. Підйом о 7-7. 15, зарядка, сніданок. Перше тренування з 9.30 до 12, обід, друге тренування. Всього близько 5-6 годин в день займають тренування. Адже коли на збір їдеш, там максимально викладаєшся, максимально віддаєшся”, – ділиться формулою успіху Денис.

 

 

comments powered by HyperComments