Глухівські судномоделісти – переможці Вмеукраїнських змагань

Спорт | 13:39, 21.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

18-19 грудня в місті Суми відбулися Всеукраїнські змагання «Кубок Сумського державного університету-2021» з судномодельного спорту, моделі секції «М» ( швидкісні радіокеровані). Команда Глухівського міського центру позашкільної освіти у складі Кирила Тумана, Олексія Чечеля, Катерини Поліщук взяла участь у змаганнях.

Спортсмени змагались упродовж двох днів. За підсумками змагань у особистому заліку Кирило Туман посів два І місця у класі моделей ECO mini ekspert та ECO mini team, ІІ місце у класі моделей mini Mono.

У командному заліку Олексій Чечель та Катерина Поліщук посіли
І місце у класі моделей ECO mini team (18- хвилина гонка). Олексій Чечель у особистому заліку посів І місце у класі моделей ECO mini ekspert.

Поряд з юними спортсменами змагалися дорослі – колишні вихованці судномодельного гуртка Глухівського міського центру позашкільної освіти. Іван Науменко виборов І місце у класі моделей ECO team та V у класі моделей mini Mono.
За підсумками змагань учасники отримали головну нагороду – Кубок Сумського державного університету та цінні подарунки, а також нагороджені золотими та срібними медалями, Дипломами організатора змагань.

Підготував спортсменів Микола Грудина, директор Глухівського міського центру позашкільної освіти. Повідомляється на сторінці МЦПО.