Глухівські спортсмени відзначились на чемпіонаті Сумщини з класичного пауерліфтингу

Спорт 18:56, 12.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відбувся чемпіонат Сумської області з пауерліфтингу. Сюди приїхали спортсмени з п’яти міст області.

“Виступають майже всі категорії – від дітей до чоловіків. І навіть ветерани. У нас — понад 65 людей з’їхалися зі всієї області. Такі міста, як Кролевець, Путивль, Глухів, Шостка і, звичайно, Суми”, — сказала головна суддя змагань Віталія Алісименко.

“Перша поїздка за пів року до міста Суми. Купа блокпостів. Атмосфера така – воєнна. Але ми приїхали на спортивні змагання – і це радує”, — зазначив Фелікс Колтаков Суспільному

Марк Довженко з Глухова наразі є срібним призером чемпіонату Європи.

“Хочу досягнути своїх особистих цілей. І бути чесним перед собою. Кор.: – Перше, друге, третє місце? – Це подивимось. Найголовніше – боротьба зі штангою”, — каже Марк Довженко.

Спортсмени у Сумах змагалися у класичному пауерліфтингу без екіпірування. Вони присідали зі штангою на плечах, тисли штангу, лежачи на горизонтальній лаві і робили тягу штанги. У підсумку в сумі і визначали кваліфікацію спортсмена.

Марк Довженко у підсумку став першим серед юніорів у вазі до 120 кілограмів, піднявши у сумі 720 кг.

Високих результатів досягли вихованці ФСК «Гармонія»:

Володимир Колтаков з результатом: присідання 100 кг + жим 85 кг + тяга 125 кг = сума 310 кг посів перше місце у ваговій категорії 66 кг.

Гліб Осьмаков – виборов першість у старшій групі в/к 66 кг (присідання 95 кг + жим 72,5 кг + тяга 130 кг = сума 297,5 кг).

Назар Яресько – став переможцем у в/к 120 кг( присідання 130 кг + жим 100 кг + тяга 150 кг = сума 380 кг).