Глухівські школярі побували на екскурсіїї в ямпільскому лісгоспі та на районній станції юннатів

 Поділитися

Поділитися в

До районної станції юннатів у літні канікули нескінченним потоком їдуть шкільні автобуси з усіх куточків України. Керівництво Ямпільського агролісгоспу, профспілкова організація вирішили допомогти школярам однієї з кращих у місті Глухівської школи №2  поєднати корисне з цікавим.

Молодші школярі, під керівництвом педагогів школи, станції юннатів , змогли намилуватися казковими пейзажами садового заповідника, чарівними скульптурами, ознайомились з тваринами, птахами.

А з квітучого саду діти переїхали до підприємства, яке не тільки забезпечує деревоообробну промисловість країни сировиною, а й саме виробляє продукцію, зокрема, виготовляє дитячі розважальні майданчики.

Більше того, лісівники постійно турбуються про те, щоб територія хвойних, листвяних насаджень наповнювалась і забезпечувала наш край джерельним повітрям та незрівнянною красою.

Особисто директор агролісгоспу Олексій Котляров приміряв кожному бажаючому костюм лісівника і став гідом малечі по території кращого підприємства Сумщини в своїй галузі.

Джерело: pivnich.news

comments powered by HyperComments