Глухівські рятувальники провели навчання для дітей в рамках акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти”

Суспільство | 17:33, 8.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора глухівські надзвичайники завітали до учнів Березівської сільської ради на базі Слоутського НВК.

Під час цієї пізнавальної акції  учням продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення. Також учні могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних.

Завдяки заходу “Запобігти. Врятувати. Допомогти” школярі змогли дізнатись від фахівців Державної служби з питань надзвичайних ситуацій багато корисної інформації.

Слід зауважували – нелегка професія рятувальника є надзвичайно необхідною для забезпечення безпеки громадян, збереження національного багатства та довкілля.

comments powered by HyperComments