Глухівські рятувальники: “Обігрівайте житло безпечно!”

Безпека громадян | 17:42, 4.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Обігріваючи свої оселі в холодну пору року, громадяни інколи нехтують, або не завжди звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. Безпечність людей, халатне відношення до власної безпеки та безпеки близьких, просте незнання вимог пожежної безпеки під час експлуатації електронагрівальних приладів та пічного опалення є причиною виникнення пожеж в житловому секторі.

Так, 4 грудня працівники Глухівського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактичні бесіди з населенням і нагадали правила пожежної безпеки в холодну пору року. Рятувальники закликали громадян дотримуватися правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення, обігрівачів, газового і електричного обладнання та устаткування.

В жодному разі не використовувати для обігріву несправні печі чи саморобні електронагрівальні прилади. Не доручати нагляд за приладами опалення малолітнім дітям. Не використовувати пошкоджені чи саморобні електрообігрівачі, а також опалювальні печі, які мають тріщини. Дотримуватися правил пожежної безпеки, адже лише це гарантує життя!

comments powered by HyperComments