Глухівські правоохоронці упередили продаж багнет-ножа

Кримінал 08:33, 22.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Власником зброї виявився 45-річний житель Глухова. Чоловік хотів реалізувати знайдену зброю через Інтернет, однак його планам завадили поліцейські.

Оперативники Глухівського відділу поліції відпрацьовували територію міста, коли в поле їх зору потрапив один з місцевих жителів – чоловік, ледве побачивши поліцейських, став помітно нервувати. Правоохоронці згідно чинного законодавства провели поверхневий огляд і знайшли під верхнім одягом у громадянина багнет-ніж.

Під час опитування глухівчанин розповів: під час ремонтних робіт, на одній з вулиць райцентру, в каналізаційному колодязі він випадково натрапив на «знахідку». На його думку, це німецький багнет-ніж часів Другої світової війни. Чоловік мав намір продати його через мережу Інтернет, і в очікуванні покупця користувався ним у своїх власних потребах.

За даним фактом слідчі Глухівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 КК України (Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу), в рамках яких призначено експертне дослідження.

Глухівчанину може загрожувати штраф до 850 гривень або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

comments powered by HyperComments
Нагору