Глухівські правоохоронці нагадали дітям правила безпечного відпочинку на воді

Безпека громадян | 16:36, 29.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Інспектори ювенальної превенції спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції Глухівського відділу поліції відвідали на території обслуговування місця відпочинку поблизу водойм та нагадали юним жителям району правила безпеки на воді.

З дітьми спілкувалися старший інспектор ювенальної превенції Віктор Пітутін та начальник сектору реагування патрульної поліції Олександр Мілонов. Саме вони виїхали у населені пункти району задля проведення у дитячому та підлітковому середовищі профілактичної та роз’яснювальної роботи. Темою для бесід з юними відпочивальниками стали правила поводження на водоймах та безпека на дорогах.

«В літній період діти багато часу проводять з друзями на вулиці, – говорить Віктор Пітутін, – і здебільшого без супроводу та нагляду батьків або інших дорослих осіб. Тому пояснювати дітям наслідки їх легковажних, а часто навіть і відверто безглуздих вчинків просто необхідно. Наприклад, пірнання чи стрибання у воду в неперевірених місцях може призвести до серйозного травмування, а то навіть і до загибелі дитини. В спекотну погоду підлітки йдуть відпочивати до річок та озер, тож обов’язково мають знати й елементарні правила поводження на воді. І наше завдання – попередити їх і застерегти від небезпеки та зайвого ризику».

Правоохоронці впевнені: обізнаність і дотримання навіть елементарних правил безпеки вбереже дітей від нещасного випадку і літній відпочинок школярів принесе їм тільки задоволення та позитивні емоції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments