Глухівські поліцейські вилучили у пенсіонера півтора кілограма пороху

 Поділитися

Поділитися в

Незважаючи на чисельні попередження працівників поліції про кримінальну відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами, до яких, безсумнівно, відноситься й мисливський порох, окремі громадяни все ще легковажно ставляться до цих застережень. А отже ризикують не лише здоров‘ям та життям своїх рідних, що можуть постраждати в результаті нещасного випадку, а й власною долею.


Так працівники Глухівського відділу поліції, маючи відповідну ухвалу суду, завітали до будинку 60-річного жителя району. Чоловік раніше ніколи не мав неприємностей з законом і в поле зору правоохоронців не потрапляв. Однак під час огляду домогосподарства працівники поліції знайшли та вилучили у нього 1500 грамів мисливського пороху. Пенсіонер пояснює: знайшов його близько десяти років тому, і вже не пригадує, де саме. Залишив і зберігав не для користування, оскільки сам не мисливець, а «щоб було, раптом знадобиться».


Вилучену речовину правоохоронці направили на дослідження до експертно-криміналістичного центру, та відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки).


Правоохоронці знову нагадують: лише добровільна здача зброї, боєприпасів чи вибухових речовин звільняє людину від кримінальної відповідальності. В іншому випадку громадяни ризикують отримати кримінальну відповідальність, яка передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 3 до 7 років.

comments powered by HyperComments
Нагору