Глухівські матусі показали, з чого складаються бебі-бокси

Медицина | 17:46, 18.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Журналісти Глухів.Інфо навідалися до пологового будинку, куди надійшла чергова партія пакунків. Список речей в ньому довгий, аж 35 позицій. Тут і підгузки, і ковдра, одяг для маляти, вологі серветки, костюм для новонародженого, засоби гігієни та інші необхідні речі безкоштовно отримують породіллі з вересня 2018 року.

За словами виконуючого обов`язки пологового відділення Глухівської міськлікарні Ігоря Бараховича, у 2020 році до пакунка додали теплі речі, розвиваючий килим, мило та водонепроникну пелюшку. Наразі собівартість такого подарунку від держави – близько 5 тисяч гривень. Такі пакунки дуже доречні перед народженням дитини. Певний час у Глухівському роддомі їх не видавали, бо запас вичерпався. Тож матусям надавали відповідну довідку, з якою вони звертались до Управління соціального захисту населення для отримання грошової компенсації.

Нещрдавно надійшла нова партія бебі-боксів. Тож глухівчанки, породіллі з Шостки, Ямполя, Путивля, не чекаючи виписки, отримують бебі-бокс при народженні дитини, аби з першого дня мати можливість його використовувати.

 

comments powered by HyperComments