Глухівські ліцеїсти відзначились на Всеукраїнських змаганнях з роботрафіку

Конкурси, Спорт 18:24, 23.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

22 лютого 2019 року на базі НВК №141 «ОРТ» м. Києва пройшли Всеукраїнські змагання «Роботрафік-2019».

В цьогорічному «Роботрафіку» взяло участь 16 команд з усієї України по 3 учасники до 18 років у кожній.

Серед них і команда «Mind of future» з Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою у складі Владислава Рябухи, Станіслава Левченко, Дмитра Жотіка під керівництвом педагога фізики та астрономії Оксани Мінченко.

Спочатку конкурсанти мали довести, що їхні автомобілі можуть рухатися міськими дорогами згідно з правилами дорожнього руху. Тобто автомобілі мали зупинятися на червоне світло світлофора, при появі пішохода на дорозі або ж іншого транспортного засобу, дотримуватися безпечної дистанції, враховуючи дорожню розмітку й дорожніх знаків.

Далі автомобілі відправилися на гоночну трасу, де переможцем вважався той, хто першим фінішував.

Завершальним етапом змагань був тест на знання ПДР. Тест містив 20 запитань по 2 бали за кожну правильну відповідь.

Оригінальність ідеї, ефективність рішення обраної проблеми та презентація проекту – саме за такими критеріями судді оцінювали творчі рішення учасників.

Наші глухівчани зайняли ІІІ місце у категорії «Правила дорожнього руху».

Наша команда «Mind of future» вперше взяла участь у Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік». Ми отримали массу емоцій, адже такі змагання об’єднують учасників за спільними інтересами. Познайомилися з учасниками команд із різних куточків України. Побачили, як вони зробили свої моделі автомобілів. Я, як керівник команди, пишаюсь, що учні нашого ліцею є ініціативними, талановитими, відповідальними, цікавляться робототехнікою та пробують свої сили у нових для себе змаганнях. Тим, що у нас є можливість займатися та розвиватися у такому цікавому напрямі, як робототехніка, ми завдячуємо директору ліцею Терещенко Ірині Іванівні. Саме вона підтримувала і всіляко допомагала у наших перших починаннях”, – ділиться з нами враженнями керівник команди «Mind of future» Оксана Мінченко.

 

comments powered by HyperComments
Нагору