Глухівські лісівники прийняли участь у спартакіаді лісівничого багатобортства

 Поділитися

Поділитися в

Представники ДП «Глухівський лісгосп» взяли участь в обласних галузевих змаганнях серед колективів державних лісогосподарських підприємств, присвячених дню працівника лісу та 70-річчю утворення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Свято відбулося на базі Кролевецького міського стадіону «Спартак» імені Миколи Лавринця, – повідомляють на сторінці Державного підприємства “Глухівське лісове господарство” в фейсбук.

За активну роботу, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток лісового господарства області та з нагоди професійного свята було нагороджено низку працівників лісгоспів. Зокрема, Василь Бор, головний інженер ДП «Глухівське лісове господарство», отримав подяку голови Державного агентства лісових ресурсів України, а Олександр Чебух, машиніст-кранівник автогаража Глухівського лісгоспу – подяку начальника СОУЛМГ.

Після цього на виставковій галявині відбулася презентація продукції, яка виготовляється підприємствами. Глухівський лісгосп представив вироби з дерева: дзвіночки, скриньки, іграшки, дощечки, тарілки тощо. До того ж співробітники підприємства запрошували гостей почастувати смачними варениками та м’ясними стравами.

Далі розпочалася щорічна спартакіада з лісівничого багатоборства, на яку прибули команди всіх дванадцяти лігогосподарських підприємств управління. Вони демонстрували свої вміння у десяти різних видах змагань: біг по 20-метровій колоді, метання сокири, випилювання деревних млинців бензопилою, розпил колоди двохручковою пилкою, стрільба з пневматичної гвинтівки, користування ранцевим вогнегасником, поперечне розрубування сокирою дерев’яної колоди, лісова естафета та перетягування линви.

Усі спортсмени гідно представили своє підприємство. Василь Старченко й Олександр Чебух посіли друге місце у змаганнях з розпилу колоди двохручковою пилою.

На урочистому підбитті підсумків Віктор Чигринець (начальник СОУЛМГ) подякував усім за участь. Зазначив, що лісівники на змаганнях показали свою єдність, мудрість і жагу до перемоги.

comments powered by HyperComments