Глухівські футболісти взяли “срібло” у тірнірі на Чернігівщині

Спорт | 08:27, 26.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

В суботу, 23 травня вихованці Глухівської міської ДЮСШ прийняли участь в футбольному турнірі “ЄДНІСТЬ CUP – 2026” серед юнаків 2015 р.н. котрий відбувся в с.Плиски.
Участь в турнірі взяли 6 команд. Грали за коловою системою. За результатами ігрового дня (три перемоги, одна нічия, одна поразка) наші вихованці посіли 2-е місце, повідомляє Глухівська ДЮСШ
Кращим гравцем команди став Писаненко Вадим. Кращим воротарем турніру визнано Скляр Антон.
comments powered by HyperComments