Глухівські екологи отримали фінансування від програми UPSHIFT Україна

Суспільство | 16:50, 15.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вихованки гуртка «Екологія людини» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО Ангеліна Троша, Анастасія Миронова, Марія Міхно та Мелана Бражник, керівник Інна Гулакова взяли участь у програмі UPSHIFT Green. У рамках якої команди навчаються, створюють проекти та отримують фінансування й менторську підтримку проектів збереження довкілля.

Разом з менторкою Анастасія Мартиненко було створено і розроблено проект «Еко Глухів» для учнів 3 – 6 класів Глухівської об’єднаної територіальної громади. Молоді науковці ввійшли у п’ятірку команд України, які отримали фінансування від програми UPSHIFT Україна, що втілюється ЮНІСЕФ спільно з Фондом “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank.

Сподіваємося на активність учнів та педагогів нашого міста, які захочуть взяти участь у проекті з захисту довкілля та протидії зміні клімату. Вважаємо, що стимулювання соціально значимої активності підлітків та молоді за допомогою створення для них сприятливих умов, організаційної та матеріальної підтримки молодіжних ініціатив допоможе спрямувати енергію молоді на розвиток громади. Повідомляє МЦПО Глухів

comments powered by HyperComments