Глухівські біатлоністи взяли участь у гонках кубку IBU
Спорт | 12:51, 5.12.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

На кубку IBU у Шушені відбулись гонки з мас-стартом на 60 учасників серед чоловіків та жінок.
У чоловіків кращим з українців – дев’ятим – завершив гонку Віталій Труш. Глухівчанин Денис Насико показав двадцять другий час, уродженці Миколаївки Артем Тищенко та Андрій Доценко фінішували на 26-ій та 43-ій позиці.
У жінок кращий результат українок показала Ірина Петренко – вона фінішувала двадцять першою. Анна Кривонос з Глухова завершила гонку 32-ою. Пишуть sumy.today