Глухівські біатлоністи взяли участь у гонках кубку IBU

Спорт | 12:51, 5.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На кубку IBU у Шушені відбулись гонки з мас-стартом на 60 учасників серед чоловіків та жінок.

У чоловіків кращим з українців – дев’ятим – завершив гонку Віталій Труш.  Глухівчанин Денис Насико показав двадцять другий час, уродженці Миколаївки Артем Тищенко та Андрій Доценко фінішували на 26-ій та 43-ій позиці.

У жінок кращий результат українок показала Ірина Петренко – вона фінішувала двадцять першою. Анна Кривонос з Глухова завершила гонку 32-ою. Пишуть sumy.today

comments powered by HyperComments