Глухівські аграрії надали 120 тисяч гривень спонсорської допомоги для придбання апарату ІФА

 Поділитися

Поділитися в

В період пандемії COVID-19 перед КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради постала гостра необхідність у придбанні апарату ІФА, який дозволяє проводити аналізи крові на антитіла до різних вірусів, у тому числі коронавірусу, що дозволить контролювати стан здоров’я і тих, хто прибуває з-за кордону, і тих, хто потребує планової госпіталізації аби унеможливити поширення коронавірусної інфекції в місті та районі.

Дане обладнання є вкрай необхідним лікарні і для проведення ферментного імуносорбентного аналізу, який застосовується не тільки для діагностики різноманітних інфекційних захворювань, але й для виявлення ракових процесів, TORCH-інфекції у вагітних, визначення концентрації різноманітних низькомолекулярних сполук, таких як токсини, лікарські засоби тощо.

Вартість апарату ІФА складає 400 тис.грн. Глухівські аграрії надали допомогу лікарні в розмірі 120 тисяч гривень, лишилось зібрати ще 280 тисяч гривень.

В період пандемії COVID-19 перед КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради постала гостра необхідність у…

Опубліковано Глухівська Лікарня Вівторок, 7 липня 2020 р.

Джерело: Глухівська Лікарня

Фото ілюстративне

comments powered by HyperComments