Глухівська центральна районна лікарня може перестати функціонувати

 Поділитися

Поділитися в

Час плине, у залі міської ради безрезультативно проходять сесія за сесію, опозиція і мер не можуть, або не хочуть прийти до консенсусу. За сварками і особистими амбіціями кожен з депутатів забуває про найголовніше – жителів славетного міста Глухів.

Зараз від статусу ЦРБ залежить подальша доля містян. І це добре, коли є можливість поїхати у обласний центр для медичного огляду. Але для багатьох мешканців Глухова це не зовсім зручний варіант – всі хочуть, щоб лікарня й на далі існувала.

Глухівчани спостерігають за сварками депутатів, припускаючи найгірше – Глухівська центральна районна лікарня скоро припинить своє функціонування. Невже місто, в якому проживають зо три десятки тисяч жителів, залишаться без лікарні? Куди доведеться їхати містянам та жителям району, аби поправити здоров’я?

Звичайний лютневий день. Біля кабінету рентгену, що знаходиться у будівлі пологового будинку зібрались люди. Молоді батьки принесли малечу робити знімок, мами з дітками років 7-9 чекають своєї черги. Біля кабінету ультразвукового обстеження невелика черга. У приймальне відділення “швидка” привезла хворих. У кожному відділенні багатоповерхової будівлі на стаціонарі лікуються люди.

Лікарня працює: тут народжують, матусі приводять діток на обстеження, проходять лікування і реабілітацію ті, хто того потребує. І лише депутати не припиняють чвари.

З усіх боків лунають звинувачення, ніби глухівчани пасивні, ніби треба займати активну позицію. Але, за сварками можновладців нас виснажили за ці два роки абсолютної бездіяльності – нас усіх вижали, наче лимон. У місті не має ніякого прогресу – ані інфраструктури, ані економічного розвитку, ані перспектив для молоді. Стільки було радощів, що Глухів буде центром госпітального округу. Але знов перепони. Таке враження, що Глухів вмирає…“, – передає емоційний посил керуючим міста звичайна дівчина, майбутня мама, яка прийшла на огляд до лікарні.

Нагадуємо, 27 лютого на сесії міської ради депутат Юрій Бурлака заявив, що готовий прийти до медичних працівників 28 лютого, щоб поділитися своїм баченням щодо медичної реформи. Але зустріч не відбулась.

27 лютого, вчергове не зібралася сесія Глухівської міської ради, де мали б вирішувати питання про перетворення ЦРЛ в комунальне некомерційне підприємство «Глухівська  міська  лікарня» Глухівської міської ради.