Глухівська школа №2 стала місцем концентрації креативних ідей розумних людей

Освіта | 15:41, 15.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

13 квітня у стінах Глухівської ЗОШ №2 відбулась афілійована (не)конференція mini-EdCamp Hlukhiv-2019: “НУШ – територія успіху: спільна творчість учителя та учня – найдієвіша “інвестиція” в майбутнє”, організована директором Глухівської ЗОШ №2 Аллою Рябухою.

На унікальний захід, що є платформою професійного зростання, співпраці й розв’язання спільних задач, була запрошена директорка Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, яка поділилась інформацією стосовно системи освіти в Естонії, звідки вона нещодавно повернулась.

Також приїхали креативні педагоги та освітяни із різних міст, зокрема із Харкова, Києва, Шостки, Сум та м. Ромни. Вчителі, викладачі, представники влади, координатори міжнародних проектів, PR-менеджери, доценти і доктори педагогічних наук, практичні психологи – зібралась широка аудиторія.

Глухівська школа №2 стала місцем концентрації креативних ідей, місцем, де зустрілись розумні люди, аби поділитись набутим досвідом, обговорити актуальні освітні питання, визначити пріоритети розвитку української школи.

Учасники дійства поділитися неймовірними враженнями від масштабів заходу та виского рівня організації:

«Дякую колективу глухівської школи 2 та директору Аллі Рябусі за приємну атмосферу та змістовне наповнення EdCampHlukhiv. Вражена кількістю фотозон, креативністю педагогів».

«Від програми розбігалися очі, але вона до останнього лишалася невизначеною, адже була ще учительська паралель, де кожний та кожна могли стати спікерами. Також сама координаторка сьогодні проводила сесію з протидії корупції в усіх сферах життя».

У захваті від організації, теплого прийому, цікавого спілкування на ЕдКемп Глухів. 
Дякую, Алло Петрівно, Вам та Вашій супер-креативній і відповідальній команді за чудовий захід“.

Фото взято зі сторінки Алли Рябухи у Фейсбук.