Глухівська публічна бібліотека отримала 827 нових книжок від Українського інституту книги

Культура | 11:07, 3.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Впізнати ці видання можна завдяки спеціальній наліпці – фірмовому знаку Українського інституту книги. Про це повідомляє в.о. директора «Глухівська публічна бібліотека» Тамара Привалова

“Вже зовсім скоро гарно ілюстровані, сучасні, топові видання для всієї родини, дорослих та дітей, займуть почесне місце на книжкових полицях і кожен читач обов´язково знайде собі захоплюючу книгу.

Приємно було отримати книги талановитих письменників, які стали переможцями книжкової премії «Вибір читачів 2020», твори лауреатів літературних премій, конкурсу: «Коронація слова», відзнаки «Золоті письменники України».

Вже в перший день після отримання літератури, бібліотекарі скористалися книгами, люб´язно наданими Українським інститутом книги, для проведення практичних занять курсу «Української розмовної мови».

Більша частина книжок – твори для дітей та підлітків: казки, смішні історії, улюблені комікси, фентезі, світові бестселери, документальні нариси про видатних людей, пізнавальні та енциклопедичні видання.”

В підсумку радісної новини адміністрація бібліотеки висловлює слова вдячності Українському інституту книги

Щиро дякуємо Українському інституту книги за чудові видання для наших користувачів. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю.”

comments powered by HyperComments