Глухівська молодь пройшла військово-тактичний курс самозахисту

 Поділитися

Поділитися в

9-10 серпня інструкторами з тактичної підготовки військово-патріотичного клубу «Мужність» при підтримці «центру військово-патріотичного виховання Глухівського вищого професійного училища» було проведено військово-тактичний курс та семінар із правових аспектів різних видів самозахисту. Повідомляє МГОГВПК”Мужність” у Фейсбук.

В перший день учасники подолали 35-ти кілометрову дистанцію в повному екіпіруванні, ознайомилися з правилами тактичної медицини, аптечкою сучасного бійця. Був проведений інструктаж з надання першої домедичної допомоги бійцям: застосування джгутів, їх правильне накладання та часовий проміжок.

Учасники дізналися правила поведінки евакуації пораненого з поля бою, пройшли навчання з муляжами зброї: маскування гранати та можливості її застосування, правильного встановлення розтяжок та їх знешкодження. Також мали змогу засвоїти правила стрільби та стійки з автоматом, ознайомились з веденням військової тактики під час бою, відпрацювали базові навички ножового бою та основи туристичної та альпіністської підготовки.

comments powered by HyperComments