Глухівська міськрада направить звернення до Президента України стосовно зниження тарифів

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15 січня, під стінами Глухівської міськради знову зібралися люди. Глухівчани вкотре вийшли мітингувати проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Протестувальники чекають підтримки міської влади у вирішенні наболілого питання. Вони висловлюють невдоволення рівнем життя, зокрема, підвищенням цін на послуги ЖКГ.

Сытый голодного не понимает. Мало того, что цены на продукты растут с каждым днем, так еще повышаются тарифы, которые и так запредельно высокие. Как выжить на минималку или пенсию при таких условиях? Я надеюсь, власть прислушается к людям, хотя выразить свою позицию сегодня вышло очень мало горожан. Неужели все довольны повышением? Чего вы сидите?” – висловилась одна з протестувальниць.

Сьогодні на сесії окремим питанням розглянули гостру хвилюючу для багатьох містян тему. Так, Надія Вайло заявила про те, що буде подане звернення до центральної влади.

Мер запевнила всіх присутніх в залі засідань в тому, що разом з депутатським корпусом вона буде реагувати певним чином на існуючу проблему, підкресливши активну позицію представників влади у вирішенні даного питання: “Ми обов’язок перед жителями нашої громади виконуємо. Думаю, всі розумні люди підтримають це звернення.”

Звернення депутатів мерії до Президента України зачитала секретар міськради Людмила Васянович. З урахування усіх поправок і пропозицій текст звернення одноголосно підтримали усі присутні депутати.

Варто зазначити, що люди невдоволені стрімким підвищенням цін на комунальні послуги. Не можна забувати і про введення нових обмежень у зв’язку з коронавірусом, вимушеним припиненням діяльності ФОПів.

Нагадаємо, на Сумщині 10 січня відбулися мітинги проти підвищення тарифів за комунальні послуги. Мешканці Сум, Шостки, Конотопа, Охтирки, Тростянця зібралися, аби висловити свою позицію стосовно, на їх погляд, несправедливої тарифної політики. Протестувальники говорять про необґрунтованість та неспіврозмірність з доходами. Осторонь не лишились і глухівчани. Люди звернулись до міськради із закликом знизити тарифи.

 

 

comments powered by HyperComments