Глухівська міська рада замовила сучасний рентгенапарат за 3,8 млн грн.

Медицина | 17:04, 4.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Це стало можливим після того, як громада отримала 2,5 млн державної субвенції і прийняла їх до міського бюджету на останній сесії 22 грудня.

На спецрахунку у Глухівській міській лікарні за минулий рік було зібрано 1,3 млн грн. Кошти збирали від усіх бажаючих, в основному перераховували трудові колективи різних установ і організацій, місцевий бізнес. Останній платіж у 50 тис. грн надійшов від Есманьської громади.

Якісний цифровий апарат європейського виробника на 2 робочі місця мають привезти до 1 березня 2022 року. Повідомляється на сторінці мерії.

«Ще раз дякую всім, хто відгукнувся і давав свої гроші на рентгенапарат! Разом ми зібрали 1,3 мільйона, і це стало вагомою добавкою. Знаєте, збір коштів у громаді виявився надважливим: без цих грошей було б неможливо навіть думати про більш-менш якісний апарат», – коментує міський голова Надія Вайло.

Нагадаємо, Кабмін виділив кошти для купівлі рентгенапаратів 17 закладам охорони здоров’я Сумщини. Глухівська міська лікарня отримала субвенцію у 2,5 млн грн як заклад, який залучений для боротьби із коронавірусною хворобою.

comments powered by HyperComments