Глухівська громада отримала два надпотужні генератори для безперебійного водопостачання в умовах можливих блекаутів
Поділитися в
Копіювати посилання

З метою посилення безпеки об’єктів критичної інфраструктури та підготовки комунальної сфери до роботи в екстремальних умовах, баланс КП «Глухівський водоканал» поповнився двома сучасними високопотужними генераторами, повідомляє Глухівська міська рада.
Обладнання гарантуватиме стабільну подачу води жителям навіть у разі тривалих вимкнень електроенергії. Забезпечення автономної роботи системи водопостачання – це тривалий і стратегічний процес.
Як зазначив директор КП «Глухівський водоканал» Микола Зелюкін, підприємство почало системно готуватися до можливих енергетичних криз та блекаутів ще з 2022 року. Готовність до можливих аварійних ситуацій в енергосистемі залишається головним пріоритетом для керівництва громади та адміністрації водоканалу. Втім, завдяки підсиленню матеріально-технічної бази, критична інфраструктура міста стає значно захищенішою від зовнішніх чинників.
Цей вагомий технічний внесок в енергетичну стійкість Глухова реалізовано завдяки скоординованій співпраці між благодійниками та обласною владою. Потужне обладнання було надано БО «Гуманітарний Фонд Сергія Притули» та розподілено для потреб нашої громади за всебічного сприяння Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Сумської ОВА.
Нове обладнання готове до експлуатації й поступово інтегрується у систему комунального підприємства на випадок будь-яких форс-мажорних ситуацій.