Глухівщина на в’їзді з Путивльщини зустрічатиме гостей та жителів краю новим знаком!

 Поділитися

Поділитися в

Відтепер всіх, хто в’їжджає на територію Глухівщини з боку Путивльщини, зустрічатиме відновлений естетичний в’їзний знак, – інформують на сайті Глухівської райдержадміністрації.

Побудований більш століття тому, він за документами не стоїть на балансі жодної з районних організацій чи підприємств. Всі ці роки за благоустрій території відповідав Будищанський психоневрологічний інтернат. Але: одна справа прибрати територію, а інша – відремонтувати понівечений вітрами та опадами за всі роки цегляний знак, який останнім часом перебував у стані руйнації.

Фінансування всіх робіт з відновлення в’їзного  знаку «Глухівський район» взяло на себе ТОВ «Велетень» (директор Надія Вайло). Відновлювально-будівельні роботи здійснили працівники відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, Будищанського психоневрологічного інтернату (директор Тетяна Савенко), Глухівської філії ДЕД (начальник Володимир Пугач). Згодом біля знаку буде завершено роботи із заміни бордюрів.
comments powered by HyperComments