Глухівщина долучилась до проекту “Озеленення України”

Суспільство | 12:58, 21.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

З метою привернення уваги до стану екосистеми України та покращення екологічної ситуації 17 жовтня 2020 року на Глухівщині була проведена акція з висадки дерев у рамках Всеукраїнського проекту «Озеленення України»

Участь у акції на території ДП «Глухівський лісгосп» взяли голова райдержадміністрації Сергій Мінаков, заступник голови Володимир Картавий, працівники районної державної адміністрації.
Представники влади спільно з лісівниками на лісових ділянках висадили 8,6 тисяч саджанців хвойних порід на площі 1,9 га. Загалом на дільницях ДП «Глухівський лісгосп» було висаджено: Слоутське лісництво – 2,3 тис. дерев на площі 0,4 га, Баницьке лісництво – 1,5 тис. дерев на площі 0,6 га, Шалигинське лісництво – 2,8 тис. дерев на площі 0,5 га, Землянківське лісництво – 2,0 тис. дерев на площі 0,4 га.

Як зазначив Сергій Мінаков, метою проекту «Озеленення України» було привернення уваги до проблем екології та відновлення екосистеми країни, а також формування шанобливого ставлення до природи. Завдання проєкту – висадити 1 000 000 дерев за 1 день. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

comments powered by HyperComments