Глухівчанину і його побратимам, які зараз воюють там, де дуже “гаряче”, потрібен дрон

 Поділитися

Поділитися в

Захиснику з Глухова Євгену, що нині перебуває на Донеччині, потрібна наша з вами допомога. Військовий служить в підрозділі аеророзвідки 79 ОДШБ. Щоб виявляти та нищити ворожі позиції, захисникам необхідний дрон, адже не так давно їх “пташку” було знищено.

Пришвидшити придбання техніки для наших захисників можуть усі охочі. Орієнтовна вартість приладу складає близько 100 тисяч гривень – військовим потрібний дрон DJI Mavic 3

“На жаль, дрони нищаться, відновити їх складно. Одна надія на вас”, — зазначив наш земляк.

Мама військовослужбовця, Алла, розповіла, що він після школи закінчив Глухівський агротехнічний коледж, до війни працював у магазині “Алло”. Залишатися осторонь, сидячі на дивані в очікуванні перемоги, Євген не міг, тож спочатку записався до місцевої тероборони, а згодом його призвали до лав ЗСУ.

“Сьогодні рівно півроку як він служить. Працював в магазині АЛЛО, йому подобалось працювати з електронікою.
А коли ми проводжали його, я звичайно не хотіла щоб він ішов на війну, а він сказав: я піду, не можна сидячи на дивані чекати на перемогу, може саме я зможу щось зробити для цього.”, – поділилися жінка.

Ці хлопці кожного дня власними потом і кров’ю “вигризають” у ворога нашу перемогу. Не жаліючи себе, ризикуючи власним життям, вони мужньо боронять нашу землю. Отже, наша підтримка для захисників – це їхній успіх у бойових завданнях. Тож, давайте не будемо байдужими та допоможемо нашому земляку та його побратимам!

Кошти на дрон можна перерахувати вже зараз:

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/4171eRuuUB

Номер картки банки 5375411204312180

comments powered by HyperComments
Нагору