Глухівчанина, який хотів виїхати за кордон, ошукали шахраї

шахраї 20:56, 3.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Повіривши невідомому автору оголошень, мешканець міста Глухів авансом перерахував 25 000 гривень за оформлення необхідних документів для виїзду за кордон на роботу.  Як наслідок – залишився без грошей і обіцяних документів.

 Відділ комунікації поліції Сумської області інформує, що із заявою про шахрайство звернувся 24-річний місцевий житель. Чоловік розповів, що знайшов в Інтернеті оголошення про допомогу в оформленні необхідних документів для виїзду закордон на роботу. Зацікавившись цією пропозицією, глухівчанин зв’язався через месенджер з автором оголошення й обговорив з ним усі умови.
 За словами заявника, йому запропонували роботу в Англії пакувальником, при цьому запевнили – ніяких проблем з виїздом закордон по цим документам у нього не буде. Пізніше він отримав договір та номер розрахункового рахунку, на який потрібно перерахувати 25 000 гривень оплати за цю послугу.
 Чоловік перерахував вказану суму та став чекати обіцяні документи, адже, за словами автора оголошення, вони будуть готові через 10 діб.
 У зазначений термін обіцяного глухівчанин так і не отримав, а вказаний абонент перестав виходити з ним на зв’язок.

 У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюється особа зловмисника.

comments powered by HyperComments
Нагору