Глухівчанин заплатить 40800 грн. за керування мотоблоком у нетверезому стані

 Поділитися

Поділитися в

08.08.2019 року о 19 год. 25 хв. у м. Глухів по вул. Київський Шлях глухівчанина зупинили поліцейські. Він керував мотоблоком «Кентавр» без номерного знаку, будучи у стані алкогольного сп`яніння, про що свідчив різкий запах алкоголю з порожнини рота. Від проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння як на місці зупинки т/з за допомогою газоаналізатора ALCOTEST 6820, так і в Глухівській ЦРЛ, в установленому законом порядку відмовився в присутності двох свідків. Обставини затримання викладені відеозаписом з камери нагрудного спостереження поліцейського Глухівського ВП.

Зазначеними діями порушив п. 2.5 ПДР. За даним фактом відносно нього складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 130 КУпАП. Повідомляється на сайті Глухівського міськрайонного суду.

У судове засідання не з`явився, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином, причину неявки не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи на заявив.

Постановою Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 11 січня 2019 року глухівчанина визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 40800 грн. на користь держави без оплатного вилучення транспортного засобу (а.с.7).

Фото ілюстративне

 

comments powered by HyperComments