Глухівчанин з інвалідністю з кулаками накинувся на поліцейського

Суд | 13:00, 11.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Під час виконання своїх службових обов`язків глухівські поліцейські прибули за викликом по факту неадекватної поведінки чоловіка, який кричав, висловлювався нецензурною лайкою, розкидував меблі в кімнаті. На вимогу про припинення такої поведінки агресор не відреагував. Він наблизився до поліцейського і тричі вдарив його кулаком правої руки по обличчю, чим спричинив йому ушкодження у вигляді садна нижньої губи, яке відноситься до легких тілесних ушкоджень.

Правопорушника було доставлено до відділу поліції. Та на цьому він не зупинився, переключивши увагу на інспектора СРПП №1 старшого лейтенанта поліції. П’яний чоловік не добирав слів, погрожував насильством полісмену та його близьким родичам.

Такі його дії кваліфікували за ч. 2 ст. 345 КК України як умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв`язку з виконанням цим працівником службових обов`язків.

Зважаючи на позитивну характеристику фігуранта справи за місцем проживання, наявність інвалідності ІІІ групи та наявність на утриманні неповнолітньої дитини, а також відсутність тяжких наслідків між обвинуваченим та потерпілим укладено угоду  про примирення.

Суд ухвалив звільнити бунтаря від покарання у вигляді шести місяців арешту та одного року обмеження волі, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього судом обов`язки.

comments powered by HyperComments