Глухівчанин щодня, ризикуючи власним життям, евакуює поранених під «Градами», вогнем артилерії й мінометів

 Поділитися

Поділитися в

«Він у нас сором’язливий , але у справі – дуже хоробрий хлопець», – розповідає за Івана його батько, Анатолій Володимирович.

Начальника медичного пункту одного з мотопіхотних батальйонів – Івана Стрельцова, знають як спокійного, розсудливого, та дуже сором’язливого, але у своїй небезпечній справі – відомий своєю рішучістю та хоробрістю.
Раніше, у цивільному житті Іван працював лікарем у бригаді швидкої допомоги, а військовий шлях у медичній службі частини розпочав з посад фельдшера та мед-сестри у рідному місті Глухові.
«Саме так, медсестри! Так і записано у військовому квитку», – зі сміхом пригадує Іван.
Посаду начальника медичного пункту батальйону Іван Стоельцов очолює з 2020 року.
Наполегливо вимагаючи проф.відбору для кандидатів, та організовуючи якісну підготовку за фахом – Іван домігся чіткопрацюючої, як годинниковий механізм, роботи усіх ланок медичної служби.
«Все вирішують кадри. Зібралась дійсно класна команда із справжніх професіоналів. Я довіряю кожному бойовому медику та знаю що поранені швидко та якісно отримують необхідну першу медичну допомогу одразу після поранення чи травмування. В свою чергу роблю що можу, аби якнайшвидше стабілізувати стан та доправити пораненого до шпиталя, в чому завжди розраховую та покладаюсь на свого начальника та колег із мед.служби бригади», – розповідає Іван.
«Під ранок 24го лютого він мені подзвонив і сказав – батьку, збирайся, вирушаємо разом на війну. Швидко оформився в частині, та вирушили зустрічати ворога. Вже там одразу були перші бої, перші поранені…», – відповідаючи на запитання про службу із сином, пригадує його батько, Анатолій.
Евакуацію іноді доводится проводити прямо під обстрілом. Ілюзій щодо ворога ніхто не має, тому вже всі чудово розуміють, що евакуаційний транспорт з пораненим – особлива ціль для цих покидьків (чит.- росіян). Але Іван завжди розсудливо оцінює ситуацію та приймає виважені рішення.

На більшість виїздів вони вирушають разом з батьком та їх вправним водієм.

На світлинах один день із побуту та служби Івана та Анатолія Стрельцових.

58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського

comments powered by HyperComments
Нагору