Глухівчани змагались з шосткинцями у більярдному спорті

Спорт | 08:00, 20.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Глухові пройшов турнір з більярдного спорту в дисципліні «Вільна піраміда» серед молоді та аматорів. Повідомляє Відділ молоді та спорту Глухівської міської ради.

Участь в заході прийняли 16 гравців. Перед початком учасників було поділено на дві групи, одну складали виключно студенти, а іншу всі бажаючі спробувати свої сили. За регламентом турніру було заплановано два фіналісти, по одному з кожної групи, після чого розігрувався кубок серед фіналістів.

Підтримати розвиток більярду як виду спорту у Глухові приїхали гості з міста Шостка, відвідувачі більярдного клубу «Max».

Змагання тривали майже 8 годин, жоден з гравців не хотів поступатись один одному, в приміщенні більярдного клубу «ВІВА» панувала атмосфера спортивного азарту.

За результатами змагань в групі «студенти»:

I місце – Іван Грондовський (ГАТІ СНАУ)

II місце – Артур Зальотов (СумДУ)

III місце – Денис Гаркавий (ППК ГНПУ)

За результатами змагань в групі «аматори»:

I місце – Олександр Толкачов (м.Шостка)

II місце – Олександр Стецюк (м.Глухів)

III місце – Владислав Брєжнєв (м.Глухів)

Боротьба видалась дуже запеклою та напрочуд товариською. Переможці та призери були нагороджені дипломами, тематичними статуетками, медалями відділу молоді та спорту й клубними сертифікатами від власника закладу Валерій Шумицький.

Після чого між переможцями в категорії «студенти» та «аматори» відбулась гра за кубок відділу молоді та спорту, який виборов шостківець Олександр Толкачов.

Організаційний комітет та учасники турніру висловлюють слова подяки Валерію Шумицькому за безоплатно надане приміщення для проведення турніру.

comments powered by HyperComments