Глухівчани здобули чисельні перемоги на Чемпіонаті області з Вадо-кай карате-до
Поділитися в
Копіювати посилання

26 грудня в м. Суми на базі УАБС пройшов Відкритий Чемпіонат області з Вадо-кай карате-до. Наш регіон представляла збірна Шосткинської районної федерації Вадо-кай карате, вихованці клубу “Самурай” – керівник Кучер Ігор.
За результатами змагань збірна посіла третє місце з п’яти команд.
Переможцями та призерами стали:
Кузнецов Єгор – 1 та 3 місце.
Білобаба Владислав – 1 місце.
Челядіна Вероніка – 1 та 3 місце.
Василенко Таїсія – 2 місце.
Бабич Кіра – дві “бронзи”.
Клименченко Андрій – 3 місце.
Пустова Єлизавета – дві бронзи.
Головко Павло – 3 місце.
Павена Максим – 1 місце.
Кардашова Дарина – 2 місце.
Зайнуліна Мирослава – 2 місце.
Подставка Марина – 2 місце.
Кашара Софія – 1 місце.
Хлонь Святослав – 2 місце.
Веракса Михайло – 3 місце.
Гапоненко Герман – дві “бронзи”.
Наливайко Нікіта – 1 місце.
За крок до медалі зупинилися:
Колтаков Дмитро – 4 місце.
Рой Гліб – 4 місце.
Москаленко Павло – 4 місце.
Тарабар Іван.
Смичок Кирило – 4 місце.
Рой Артем.








