Глухівчани відзначились у міжнародному конкурсі

Конкурси | 10:50, 21.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки Національного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи». Повідомляє МЦПО Глухів.

Конкурс проводився у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Згідно з умовами проведення Конкурсу в ньому взяли участь учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку з усіх областей України та міста Києва.

Вихованці Еколого-натуралістичного відділу Глухівського МЦПО вже п’ять років поспіль приймають участь в даному конкурсі і не раз ставали переможцями міжнародного рівня. В цьому році тематика конкурсу особливо зацікавила дітей і спонукала їх до надзвичайної активності, а запропоновані номінації дали можливість в повній мірі розкрити різні грані їх обдарованості.

П’ять наших вихованців здобули І місця і право змагатися за перемогу в Польщі. Так, вихованки гуртка «Екодизайн» Валерія Солорєва і Лариса Рябко стали кращими в номінації «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» – вітраж, а Олеся Курлук  і Анастасія Шумицька здобули перші місця в номінації «Танок метелика над весняною лукою» – ручні вироби.

Журі достойно оцінило і поетичний талант Поліни Громак, учениці 4-б класу ЗОШ №2, вихованки гуртка «Природа і фантазія». В номінації вірш або пісня «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» Поліна представила дві роботи: чудову ліричну казку «Як з’явилися метелики на Землі» та проникливий вірш «Дівчинка і метелики» із життєстверджуючими словами «Якщо прагнеш щиро, оживає мрія. Все в житті долає віра та надія!». Ці твори посіли І місце і гідно представлять нашу країну в Польщі.

comments powered by HyperComments