Глухівчани відправили захисникам Украіни 600-кілограмову посилку

 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Дня Збройних Сил України Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відправив для військовослужбовців з м. Глухова, які знаходяться на лінії “нуль”, посилку вагою 600 кілограмів.

“Вона містить яблука, вирощені студентами інституту, консервацію (фрукти й овочі), гречку, олію, сухофрукти й інші продукти харчування. Крім цього Центр молодіжної політики власноруч виготовив і передав військовим, які боронять нашу Україну, обереги у вигляді синьо-жовтих сердець, щоб наші захисники знали та пам’ятали, що студенти ГАТІ вірять у них і в перемогу”, – як зазначається на сайті учбового закладу.

Підтримати Захисників України виявили бажання представники громадської органиізації  із “Центру активніх глухівчан”. Адміністратор групи у фєйсбуці Ірина звітувала про це:

“Глухівській аграрний інститут ім. С.А.Ковпака Сумського НАУ зібрав та відправив дуже велику посилку до дня: Збройних Сил України. Ми теж приїдналися та відправили на додачу: бурки з калошами 11 пар, валянки, 25 пар устілок, 2 штанів утеплених, 4 сітки маскувальних та коробку з ліками та шкарпетками зібрану студентами факультету”Початкова освіта” Глухівського педагогічного державного університету ім. Довженка. Все вже поїхало бійцям на передову. Дякую усім небайдужим, хто долучився”

comments powered by HyperComments