Глухівчани стали переможцями Кубку світу з судномоделізму

Спорт 10:34, 29.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

З 21 по 26 липня у Болгарії місті Пазарджик (Pazardzhik) пройшов Кубок світу по судномоделізму серед юніорів. Всього у змаганнях взяли участь більше ста спортсменів з десяти країн світу: України, Росії, Болгарії, Англії, Франції, Німеччини, Вірменії, Румунії, Угорщини та Швейцарії. Серед учасників глухівчани, вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти.

Путівку на світові змагання спортсмени отримали завдяки перемозі на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту.

За результатами боротьби у класі міні-еко Кирило Туман став переможцем, зайнявши перше місце, Іван Науменко став бронзовим призером.

Кореспондентам Глухів.INFO Іван Науменко розповів: «На змагання потрібно було приїжджати без моделей, спортсмени збирали їх прямо на місці, у всіх учасників були однакові моделі, а тому змагались на рівних».

На питання, чи мали глухівчани можливість познайомитись з містом Пазарджик, юнак відповів: «Увесь час тренувалися, не було часу ходити на екскурсії»

comments powered by HyperComments
Нагору