Глухівчани стали найсильнішими на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств

Спорт | 19:12, 3.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 30 листопада по 2 грудня у м.Харкові проходив чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство».

У боротьбу за чемпіонські титули вступили майже 450 спортсменів із 16 країн світу! Національну збірну України випала честь представити вихованцям Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність».

В рамках чемпіонату спортсмени виборювали лідерство у стрільбі з пневматичної гвинтівки та демонстрували майстерність у всестильовому бої. Під час змагань наші спортсмени показали високий рівень підготовки. В напруженій боротьбі, проявивши високу спортивну майстерність та жагу до перемоги, українська команда виборола перше місце.

В особистому заліку титул чемпіона світу завоювали Ірина Щастна та Микита Грандовський.

Срібними призерами стали Олександр Зуй, Артем Медвідь, Дар҆я Самощенко, Мирослав Шакотько, Владислав Ащаулов, Микола Дуденко.

Вікторія Цибата виборола бронзу. Дмитро Кручинін вперше приймав участь у змаганнях такого рівня, тому  за підсумками двоборства він став четвертим.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, громадська організація «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств» та громадська спілка «Міжнародна організація Військово-спортивних багатоборств».