Глухівчани продовжують озеленяти місто
Суспільство | 16:35, 21.04.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У Глухові продовжується робота з благоустрою міста. Цього разу заступник міського голови Валерій Галустян долучився до висадки зелених насаджень в центральному парку Шевченка. Не залишився осторонь й головний архитектор міста Олександр Хренов й інші працівники мерії.
Сьогодні висаджували самшит, щоб створити затишний та озеленений простір для всіх.
“Я дуже задоволений, що ми з комунальниками працюємо разом над благоустроєм міста. Це не тільки робота, а й наш громадський обов’язок. Я дуже пишаюся нашим містом і хочу, щоб воно стало ще затишнішим та зеленішим», – зазначив Валерій Едуардович.



