Учні Глухівщини представлятимуть Сумщину на Всеукраїнському зльоті туристів-краєзнавців

Традиції, Туризм 10:13, 15.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

11–13 червня відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту туристів-краєзнавців. У заході приймало участь дев’ять команд із закладів загальної середньої  та позашкільної освіти Сумської області. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

Глухівський район представляла команда «Молоде покоління», до складу якої входили учні Некрасівського навчально – виховного комплексу (Оксана Третяк, Катерина Сергієнко, Тетяна Сергієнко, Ангелына Ляпін) та Баницького навчально – виховного комплексу (Олександр Соколов, Олександр Пилипенко, Владислав Оліференко, Богдан Дручек).

Програма зльоту включала творчі майстерні за напрямами краєзнавства (історія, етнографія, екологія, геологія, географія), експедиційний маршрут, туристську смугу перешкод і конкурсну програму: «Візитка команди», «Обряд «Трійця трьома святами багата: квітами, травами й рум’яним літом», «Репортаж про зліт» та «Туристсько-краєзнавча вікторина».

Протягом 3-ох днів – складних, захоплюючих, іноді виснажливих, але пізнавальних і цікавих, юні туристи-краєзнавці з Глухівщини завзято виборювали собі перемогу. В результаті посіли І місце.

За рішенням членів журі команда «Молоде покоління» представлятиме Сумщину на Всеукраїнському зльоту юних туристів-краєзнавців у м. Мукачево Закарпатської області, який проходитиме з 26 липня по 3 серпня.

comments powered by HyperComments
Нагору